עברתם ניתוח קשה מבלי שנמסר לכם כל המידע הרפואי על אודותיו? נגרם לכם נזק חמור בפה ובלסת לאחר טיפול שיניים או קרע במעי כתוצאה מבדיקת קולונסקופיה? אם אתם מעוניינים להגיש תביעת רשלנות רפואית כדי לתבוע את הפיצוי שמגיע לכם הגעתם למקום הנכון.

למרות שהמערכת הרפואית בישראל נחשבת לאחר הטובות בעולם, עדיין רבים ניזוקים כתוצאה מאיחור באבחון מחלתם או כתוצאה מרשלנות בעת הטיפול בהם. לעתים מדובר בתוצאות קשות מאוד לחולה. במקרים אלו יש לפעול באופן מקצועי, אל מול המערכות החזקות של הרפואה בישראל.  משרדנו עוסק בתביעות רשלנות רפואית משך שנים רבות ומיומן בתחום זה. אנו מסייעים לפונים אלינו ומלווים אותם בעת ניהול תביעות אלו, גם כנגד הרופאים והמוסדות הרפואיים וגם בכל ההליכים אל מול המוסד לביטוח לאומי (נכות כללית/סיעוד/ ניידות וכיו"ב) , מול קרנות הפנסייה – לשם קבלת פנסיית נכות, ומול כל גורם שיכול להטיב את מצב הנפגעים. משרדנו מלווה את התובעים עד לסיום כל ההליכים בתביעות רשלנות רפואית, במטרה לייצב את הנפגעים מבחינה כלכלית.

מעוניינים להגיש תביעה לקבלת פיצויים על רקע רשלנות רפואית? אל תעשו את זה לבד

בשנים האחרונות אנחנו עדים ליותר ויותר מקרים של תביעת רשלנות רפואית מסיבות שונות. הצפת המידע הביאה לכך שאזרחים מודעים יותר לזכויותיהם, ונכונים להילחם יותר על מה שמגיע להם כאשר נעשה להם עוול.

רשלנות רפואית
כך קורה, שתביעות רבות בתחום הרשלנות הרפואית מגיעות לפתח בית המשפט.
רשלנות רפואית מתקיימת כאשר רופא או גורם מטפל אחר סיפק שירות רפואי, שהייתה בו סטייה מהנורמות הטיפוליות הרפואיות ומהחובה שיש לרופא כלפי המטופל, סטייה שהסבה נזק למטופל.
מטופלים שהם קורבנות למעשי רשלנות רפואית רשאים להגיש תביעת רשלנות רפואית נגד הגורם המטפל או המוסד הטיפולי, כדי לקבל פיצוי בעבור הנזק שנגרם לגופם.

הגשת תביעה כזו היא תהליך משפטי מורכב, המצריך היכרות לא רק עם התחום של דיני נזיקין, אלא גם עם העולם הרפואי, ולכן רצוי להסתייע בעורך דין רשלנות רפואית, שייתן ללקוח את המענה הדרוש, בדרך אל קבלת הפיצוי המיוחל. המציאות מלמדת, שנפגעי רשלנות רפואית שניסו להתמודד בכוחות עצמם עם תביעה כזו, חוו ברוב המקרים מפח נפש בשל קבלת פיצויים נמוכים במקרה הטוב ודחיית התביעה על-ידי השופט במקרה הרע. כדי להגיל את סיכויי הצלחת התביעה, יש לפנות לעורך דין בעל ניסיון, המתמחה בייצוג קורבנות רשלנות רפואית, שיחתור למען מקסום גובה הפיצוי.

עורכי הדין במשרד נעמי אלסטר ישמחו לסייע

למשרד עורכי הדין נעמי אלסטר היכרות רבה עם תחום הנזיקין וניסיון מעשי רב בייצוג לקוחות בועדות רפואית או במסגרת בתי המשפט. יכולות ניהול המשא ומתן הגבוהות של עורכי הדין במשרד אל מול חברות הביטוח, המיומנות שלהם בהבנת רשומות רפואיות, הקשרים שיש להם עם מומחים רפואיים והמומחיות שלהם בחקירת רופאים בבית המשפט- כל אלה ישחקו לטובתכם, ויגדילו את הסיכויים שלכם לקבל את הפיצוי לו אתם כל כך זקוקים. תביעת רשלנות רפואית דורשת נסיון וידע רב, אשר יש למשרדנו בשפע.

לצד הפן המקצועי המאפיין את פעילות המשרד, עורכי הדין נוהגים לשרת את לקוחותיהם עם הרבה אהבה, תשוקה ומסירות. עורכי הדין ערוכים לתת מענה ללקוחותיהם בכל עת, כך שאתם יכולים לחוש בטוחים לחלוטין להפקיד את הצרכים שלכם בידינו.