נפצעתם במהלך שירותכם הצבאי ואתם רוצים להגיש תביעה נגד מערכת הביטחון כדי להיות מוכרים כנכים? אתם וודאי מחפשים עורך דין מקצועי, שיסייע לכם למצות את מלוא זכויותיכם. איך בוחרים עורכי דין משרד הביטחון? במיוחד בשבילכם אספנו כמה טיפים פרקטיים לבחירת עורך דין שילווה אתכם במהלך התביעה.

על היתרון של משרד קטן

ללקוחות רבים יש נטייה לפנות באופן אוטומטי אל משרדי עורכי דין גדולים ומוכרים, בידיעה שלמשרדים הללו יש מוניטין ושם טוב. כדאי לזכור, שפנייה למשרד גדול טומנת בחובה גם סיכון, והוא, שבשל ריבוי תיקים בהם מתעסק במשרד, עורכי הדין שלו לא יהיו זמינים ונגישים מספיק. היתרון של משרדי עורכי דין קטנים, מהבחינה הזו, הוא הפניות שלהם לצרכי הלקוחות, פניות שלמשרדים הגדולים יהיה קשה להתחרות בה.

התמחותו של עורך הדין

חשוב לוודא, שעורך הדין מתמחה בתחום הסיוע הדרוש לכם. זה נשמע אולי מובן מאליו, אבל לקוחות רבים לעיתים שוכחים לבדוק, האם לעורך הדין יש ניסיון בייצוג לקוחות בתחום המשפטי הדרוש, והאם יש לו היכרות עם הענף המשפטי הרלוונטי. בחירת עורך דין משרד הביטחון דורשת הבנה רבה בחומר המקצועי וכן נסיון רב בתחום הספציפי.

תקשורת חיובית וטובה בין שני הצדדים

כימיה ואינטראקציה טובה ביניכם לבין עורך הדין היא תנאי הכרחי בבחירת עורך הדין שלכם, בייחוד כאשר מדובר בתביעות נגד משרד הביטחון, שיכולות להימשך תקופה ארוכה ולהיות רוויות מכשולים.
אתם צריכים להרגיש בנוח עם עורך הדין, שעומד להפוך לדמות מרכזית בחייכם מהלך התקופה, עד לקבלת הפיצוי המיוחל, לסמוך עליו ולחוש בטוחים להפקיד בידיו את הצרכים המשפטיים שלכם. נצלו את הפגישה הראשונה עם עורך הדין, שפעמים רבות היא מוצעת ללקוח לא עלות, כדי לוודא שיש ביניכם תקשורת פתוחה, זורמת, נעימה וחיובית.

כמה זה עולה לנו?

העלויות בדרך כלל מכתיבות את הבחירה שלנו במוצר או בשירות זה או אחר, זו עובדה.
גם במקרה הזה, ראוי שתתייחסו אל נושא שכר הטרחה ותבחרו עורך דין ששכר הטרחה שהוא מציע לכם מקובל עליכם ומתיישב עם התקציב. כל עורך דין רשאי לקבוע את שכר הטרחה שהוא עתיד לגבות מהלקוח בהתאם לשיקול דעתו, וכך קורה, שעמלות הטרחה משתנות בין עורך דין אחד למשנהו.
מצאו עורך דין, שהעלויות שהוא גובה מכם נראות לכם סבירות והגיוניות.

האמת, רק האמת וכל האמת

כנות ויושרה הן תכונות חשוב כאשר מדובר בבחירת עורך דין בפרט וכל נותן שירות אחר בכלל.
עורך הדין שלכם צריך להיות כנה ואמיתי אתכם, ולהציג לכם בצורה ריאלית את סיכויי הצלחת התביעה שלכם. אל תלכו שבי אחר עורכי דין שמבטיחים לכם הרים וגבעות, רק כדי לקבל את התיק שלכם לידם. למידע נוסף לגבי תביעה נגד מערכת הביטחון – צרו עימנו קשר ונשמח לסייע