נפצעתם בתאונה במסגרת עבודתכם, והמוסד לביטוח לאומי אינו מסכים להכיר בכם כנפגעי תאונת עבודה? יש לכם ילד עם לקויות תקשורת ואינכם בטוחים אלו זכויות מגיעות לכם מטעם ביטוח לאומי?

עורך דין ביטוח לאומי יסייע לכם לתבוע את מה שמגיע לכם, ויחתור למען התוצאות הרצויות עבורכם.

שלא תגידו שלא אמרנו לכם: תביעת הזכויות שלכם מביטוח לאומי היא תהליך מסורבל

המוסד לביטוח לאומי הוא גוף האחראי, מתוקף חוק, לספק ביטחון סוציאלי לאזרחי ישראל, על-פי קריטריונים ברורים המוסדרים בחוק. מובטלים, בעלי הכנסה נמוכה, נפגעי תאונות עבודה, נכים, פנסיונרים וזקנים – כל אלה הם קבוצות אוכלוסיה הזכאיות לקבל סיוע כלכלי מביטוח לאומי.
העניין הוא, שקבלת הסיוע כרוכה בהגשת בקשה מסודרת לביטוח לאומי, הנקראת "תביעה", הליך בירוקרטי מסובך ומסורבל, שפעמים רבות גם מסתיים במפח נפש מצד מגיש התביעה, לאחר שביטוח לאומי סירב להעניק לו את ההגנה שמגיעה לו.

המוסד לביטוח לאומי מתנהל כגוף כלכלי, וככל גוף כלכלי, הוא לא ימהר לפזר מכספיו לכל דיכפין.

בחורה על כסא גלגלים

המשמעות בפועל הינה, שפעמים רבות, אזרחים הנמנים על קבוצות מוחלשות והרשאים לקבל לסיוע, לא נהנים ממנו. בין אם על רקע חוסר היכרות מעמיקה עם החוק או עם הזכויות שהוא מקנה לאזרחים ובין אם כתוצאה מתסכול ורתיעה ממערכות בירוקרטיות- אזרחים רבים אינם מממשים את הזכויות המגיעות להם. בהקשר הזה כדאי גם לזכור, שמובטל הנמצא בתהליכי חיפוש עבודה, נפגע תאונת עבודה המתאושש מפציעה או אישה שזה עתה ילדה אינם פנויים, לא טכנית ולא נפשית, לנהל את כל ההליך שיאפשר להם לקבל את התמיכה לה הם ראויים על-פי חוק, וכך נוצר מצב, שהצדק אינו יוצא לאור.

כיצד עורך דין ביטוח לאומי יוכל לסייע לכם?

כאן נכנס אל התמונה משרד עורכי דין נעמי אלסטר, שיילך אתכם יד ביד בדרך אל קבלת הסיוע הפיננסי שמגיע לכם. משרד עורכי דין נעמי אלסטר מתמחה, בין היתר, בדיני ביטוח לאומי, ויש לו ניסיון רב בייצוג לקוחות הזקוקים לייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בתחום. בין אם אתם רוצים לבדוק מהן הזכויות שלכם מול ביטוח לאומי, בין אם ברצונכם לערער על החלטות המוסד לביטוח לאומי ובין אם אתם זקוקים לעזרה בהכנת כל המסמכים והאישורים הדרושים במסגרת הגשת התביעה שלכם לביטוח לאומי- משרד עורכי דין נעמי אלסטר ישמח לעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך, ויסייע לכם להתמודד עם הליכים פרוצדורליים, שהם אינם ידידותיים עבור האזרח מן המניין.