נגרמו לכם נזקי גוף? כל הסיבות לפנות לעורך דין דיני נזיקין

תגובות 0 על ידי ב דיני נזיקין
16 באפריל 2015
נגרמו לכם נזקי גוף? כל הסיבות לפנות לעורך דין דיני נזיקין

נקלעתם למקרה של רשלנות רפואית על רקע טיפול שיניים לקוי? נפגעתם בתאונת דרכים? החלקתם על בננה בדרך מהעבודה הביתה, ונגרם לכם נזק רציני בגב? אל תתפשרו על מה שמגיע לכם, ופנו אל עורך דין נזיקין כדי לממש את הזכויות שלכם ולקבל פיצוי הולם.

מדוע נפגעי נזיקין לא תמיד דורשים פיצוי?

על אף שישראל נחשבת למדינה מתוקנת ומתקדמת, עם מודעות גבוהה לזכויות אדם ואזרח, עדיין אזרחים רבים שגופם ניזוק על רקע תאונת עבודה, תאונת דרכים, רשלנות רפואית ועוד, נמנעים לתבוע את אשר מגיע להם. הסיבה הראשונה היא היכרות לא מעמיקה עם החוק, עם לשונו ועם הזכויות המוסדרות בו, המאפשרות לאזרחים לדרוש פיצוי כאשר נעשה להם עוול. ישנה שורה של מצבים בהם אזרחים יכולים לדרוש פיצוי בגין נזק גופני שנגרם להם, כאשר מטרתו של הפיצוי היא, באמצעות תשלום כספי, להסיר את הנזק שנגרם לניזוק. תהליך קבלת הפיצוי נעשה באמצעות תביעה המזיק, בין אם מדובר בחברת הביטוח, ברופא, באדם פרטי או במוסד ציבורי.

עורך דין נזיקין – מתי?

מעבר לבורות המאפיינת הדיוטות שלא מכירים היטב את החוק ושהעולם המשפטי זר להם, אזרחים רבים נרתעים מתהליך כזה, שהוא בראייתם ולתפיסתם מסורבל, ארוך, מייגע ומתיש, ושבסופו, גם לא בטוח שהתוצאות יתממשו. אדם שגופו ניזוק, שחווה טראומה או שנקלע לאירוע כלשהוא לא נעים שגרם לו לפגיעה- מרוכז כל כולו בהחלמה, בעיבוד ועיכול של מה שקרה לו, וקשה לו להתפנות להליכים בירוקרטיים ומשפטיים, שהוא גם לא מבין בהם הרבה. מהסיבות הללו קורה, שנפגעים מתפשרים על זכויותיהם ונמנעים להילחם על קבלת הפיצוי.

בחור שוכב מאושפז

עורך דין דיני נזיקין ילווה אתכם עד לקבלת הפיצוי

בתוך כל התהליך המסובך הזה צריך לזכור דבר חשוב והוא, שאתם לא חייבים להיות לבד.
ליווי של עורך דין מקצועי יסיר מעל כתפיכם את אחריות הניהול של כל הליך התביעה, יסייע לכם להתפנות להתאוששות מהפגיעה ויגדיל את הסיכויים שתזכו ותקבלו את הפיצוי המיוחל. על פי הדין, תכליתו העיקרית של הפיצוי היא להשיב אתכם למקום המקורי שבו הייתם אלמלא פגיעת הנזיקין, ונפגעי נזיקין מעידים על כך שפיצוי כזה מינף את תקופת ההחלמה שלהם ואפשר להם ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר.

עורך דין נזיקין, שיש לו ניסיון ראוי בתחומו ושייצג זה מכבר לקוחות רבים בתיקי נזיקין שונים, יוכל על בסיס שמיעת פרטי המקרה שלכם להעריך את סיכויים הצלחת התביעה, והוא ינחה אתכם צעד אחר צעד לאורך הדרך, כך שלא תרגישו שאתם עוברים דרך חתחתים מלאת פרוצדורות מעייפות. כדי שזה אכן יקרה חשוב לפנות לעורך דין דיני נזיקין מקצועי ומיומן בתחומו, שיש לכם הוכחות לכך שהוא ייצג בהצלחה נפגעים רבים, ושיש חוות דעות טובות על אודות המקצועיות והשירות שלו.

משרדי עורכי דין נעמי אלסטר פועל בתחום הנזיקין מזה קרוב ל-20 שנה והוא יעניק לכם ייצוג הולם וליווי ראוי, התואם את הצרכים והמכוון תוצאות. הפקידו את הצרכים שלכם בידינו, ונעשה את המירב כדי לסייע.

רוצה להגיב למאמר?

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *